Planuj Z Kalendarzem

Nie wszyscy lubią planowanie z kalendarzem, nie wszyscy lubią zapisywać w kalendarzu listę zadań do wykonania na każdy dzień. Jednak nie ma innego wyjścia. Z kalendarzem trzeba się zaprzyjaźnić..

Planuj Z Kalendarzem

Prędzej lub później samodzielnie dojdziesz do tego, że bez kalendarza nie da się funkcjonować. Szczególnie gdy chcesz osiągnąć konkretne rezultaty w swoim życiu. Ja zdecydowanie wolę prędzej 🙂

Uporządkuj swoją listę tak, aby powstała z niej sekwencja kroków, które trzeba będzie przedsięwziąć od początku do końca, aby osiągnąć cel. Kiedy znasz swój cel, zaplanuj kolejne kroki i koniecznie zapis to. Zwiększasz w ten sposób prawdopodobieństwo osiągnięcia swoich celów!!

Planuj Z Kalendarzem

  • zanim pójdziesz spać, zapisz w kalendarzu plan następnego dnia
  • na koniec każdego tygodnia, zaplanuj każdy dzień (nawet bardzo ogólnie) kolejnego tygodnia
  • pod koniec każdego miesiąca, zaplanuj każdy tydzień następnego miesiąca

Jeśli nie korzystałeś lub nie korzystałaś z kalendarza wcześniej, pamiętaj, że jest to umiejętność, której po prostu należy się nauczyć. Umiejętność jak każda inna.

Im bardziej klarowny i dokładny jest plan działania, tym więcej osiągniesz w ciągu dnia, tygodnia czy miesiąca. I zapewniam cię, ze z kalendarzem zajmie ci to zdecydowanie mniej czasu niż bez niego.

Weź teraz do ręki kalendarz i zapisz w nim plan działania na kolejne dni.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś lub nie zrobiłaś, pobierz teraz moją Darmową Publikację 7 Kroków Planowania i Realizowania Celów.

zapisz-sie-darmowy-kurs-irekwrobel

dzien-10-Planuj-Z-Kalendarzem-irekwrobel-pl

 

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat motywacji, realizacji celów, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszę do Ciebie.

O autorze

Irek Wrobel

Irek Wrobel Autor publikacji i produktów z zakresu Gospodarowania Czasem, stron www oraz skutecznej promocji w internecie, m.in.: Skuteczny Blog, ebooków, szkoleń, artykułów. Gościnnie trener w ekademia oraz eBiznes.co.uk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Copyright © 2018. IrekWrobel.pl | Polityka Prywatności