Zidentyfikuj Przeszkody

DZIEŃ 4 – Pomyśl i zidentyfikuj przeszkody, które trzeba będzie pokonać, aby osiągnąć zamierzone cele

Pisałem o tym w TEJ PUBLIKACJI, jak ważne jest aby zastanowić się, co może stanowić dla ciebie przeszkodę, która odciągnie się od zrealizowania swoich celów. myśleć o przeszkody, które mogą utrzymać Cię daleko od swoich celów.

Przykład:

Jeśli twoim celem jest poprawić wygląd twojego ciała, jednym z zadań, które może prowadzić do realizacji tego celu, może być bieganie kilka razy w tygodniu. Jedną z przeszkód, która może uniemożliwić realizację tego celu, jest ..deszcz. No bo przecież nie chce się wychodzić z domu by biegać, jeśli na zewnątrz pogoda nie jest sprzyjająca i na przykład pada deszcz.

zapisz-sie-darmowy-kurs-irekwrobel

Co zatem można zrobić w takiej sytuacji? Można na przykład zaopatrzyć się w przeciwdeszczowe ubrania do biegania. Można również zapisać się do najbliższego klubu, w którym możemy biegać na bieżni. Takich przykładów można mnożyć. Chodzi o to aby wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie.

Pomyśl i zidentyfikuj przeszkody, które trzeba będzie pokonać, aby osiągnąć zamierzone cele

dzien-4-Pomysl-o-przeszkodach-irekwrobel-pl

 

Zaczekaj...
O wszystkim co pojawi się w Internecie na temat motywacji, realizacji celów, konferencji, książek i wartościowych audiobooków napiszę do Ciebie.

O autorze

Irek Wrobel

Irek Wrobel Autor publikacji i produktów z zakresu Gospodarowania Czasem, stron www oraz skutecznej promocji w internecie, m.in.: Skuteczny Blog, ebooków, szkoleń, artykułów. Gościnnie trener w ekademia oraz eBiznes.co.uk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Copyright © 2018. IrekWrobel.pl | Polityka Prywatności