Ludzie często myślą, że muszą być „techniczni” lub doświadczonymi komputerowcami aby indywidualnie zbudować stronę internetową …. Albo uważają, że muszą pochodzić z jakiegoś szczególnego środowiska, aby to zrobić.

Anguilla – Studium przypadku

Pewnie, że łatwiej jest zrobić cokolwiek jeśli mamy o tym jakieś pojęcie 🙂

Jednak dziś pokażę osobę (14 – letnią), która nie mając wiedzy ani doświadczenia, zaczęła zarabiać pieniądze poprzez pisanie o czymś, co kocha.

Nori – otworzyła bloga mając 14 lat pisząc o pewnej wyspie na Morzu Karaibskim. Od historii po pogodę. Od ciekawych miejsc do zwiedzenia po zwykłe sklepy. Pisała i pisała. Dzień po dniu 🙂 Dziś Nori jest dorosłą kobietą i jej strona jest bogata w treść o tej pięknej wyspie i przez to zarabia mnóstwo pieniędzy:)

Czy ona coś sprzedaje? Nie! Ona po prostu pisze o swoich ulubionych miejscach na tej wyspie i poleca jej ulubione miejsca na pobyt. Ośrodki wczasowe płacą jej teraz opłatę od każdego nowego klienta. Jej strona plasuje się wysoko w Google, więc to ona otrzymuje mnóstwo ruchu.

Gdy wejdziesz na jej stronę nie zobaczysz pięknych i wielkich bloków reklamowych hoteli i kurortów, jak pewnie myślisz.

W rzeczywistości, można się zastanawiać, co sprawia, że zarabia tyle pieniędzy. I właśnie o to chodzi.

Ona nie zajmuje się sprzedażą. Ona po prostu opisuje każdy ośrodek i restauracje na podstawie własnych doświadczeń, a większość ludzi prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy, że ona na tym zarabia.

Anguilla – wyspa na Morzu Karaibskim – http://www.anguilla-beaches.com/

Jaki sens? Jaką korzyść możesz wynieść dla siebie po przeczytaniu tego artykułu?

Wybierz temat, którego jesteś pasjonatem. Polecaj produkty i usługi związane z tą konkretną niszą. To wszystko.

Właścicielka powyżej opisywanej strony tak robi. Jej strona jest bardzo pomocna, ponieważ oferuje ona cenne informacje, których ludzie szukają (plaże Anguilla), a jednocześnie otrzymuje wartość w zamian.

Nori zarabia również z bezpłatnego programu partnerskiego o nazwie Google Adsense, gdzie firmy płacą, aby móc się reklamować na stronach internetowych.

Jej edukacja w college była opłacane z zysków strony!

Dowiedz się, jak stworzyć stronę internetową.

Znajdź swój temat, o którym możesz pisać.

Hobby. Sport. Cokolwiek, czego jesteś pasjonatem.

Nawet jeśli twój plan dotyczyłby stworzenia osobistej strony, dlaczego na tym nie zarabiać …