Wierzę, że prowadzenie własnego bloga, może dać ci dodatkowy dochód, który może przerodzić się w główne źródło utrzymania!

Wierzę, że tworząc własnego bloga / własną stronę, można realizować własne marzenia, dając więcej miłości i radości najbliższym.

Dlaczego to robię

Wierzę, że prowadząc własnego bloga, rozwijamy się na wielu obszarach a dzięki tej nauce możemy odkryć nasze powołanie, aby robić w życiu to, co sprawia nam wiele radości!

Wierzę, że pisząc własnego bloga, można poznać wielu nowych ludzi, którzy mogą nam pomóc osiągnąć cele i zrealizować marzenia!

Wierzę, ponieważ sam byłem w sytuacji, gdy musiałem wykonywać pracę, której nie cierpiałem, jednak pracować musiałem, bo przecież rachunki same się nie opłacą.

Gdy zaczynałem pierwszego bloga we własnej firmie, nie było na polskim rynku prawie nikogo, kto podpowiedziałby mi cokolwiek na temat tworzenia bloga. A ci którzy mieli wiedzę, żądali zbyt wielkich kwot, na które wtedy nie było mnie wtedy stać.

Dlatego uruchomiłem WordPressDlaPoczatkujacych.pl, na którym dzielę się najlepszymi własnymi doświadczeniami. Są one adresowane głównie dla osób początkujących. W ten sposób zaczęły zgłaszać się do mnie osoby i firmy, które potrzebowały pomocy przy uruchomieniu strony czy bloga. Współtworzę, doradzam, podpowiadam a nawet od podstaw tworzę i opiekuję się projektami dziesiątek moich klientów. Robię to, co kocham 🙂

Z biegiem czasu postanowiłem stworzyć też konkretne szkolenie, z którego do tej pory skorzystało ponad 50 osób. Otrzymuję jednak informacje, że w obecnej cenie 297PLN, jest ono niedostępne dla wielu moich czytelników, z powodu zbyt wysokiej ceny.

Wierzę, że prowadzenie bloga, może odmienić życie wielu osób, dlatego postanowiłem zmienić cenę tak, aby z tego szkolenia mogło skorzystać więcej osób, które naprawdę chcą coś zmienić w swoim życiu. Od teraz możesz skorzystać z tego szkolenia w bardzo obniżonej cenie 117 PLN!

jak-zrobic-bloga

Wejdź na stronę:

https://irekwrobel.pl/jak-zrobic-bloga/

i skorzystaj już teraz!

Zapoznaj się z pełną ofertą i zobacz czego nauczysz się z tego szkolenia. Wierzę, że ty również możesz pracować z pasją i realizować swoje marzenia.

Wiedza, którą dzielę się na tym szkoleniu, jest wiedzą opartą o doświadczenia moje własne jak i doświadczenia moich klientów.

Nie musisz popełniać tych samych błędów, które inni popełniali przed tobą.

Irek Wrobel