Internetowi oszuści dokonują oszustw utrudniając ludziom takim jak ja, którzy próbują pokazać ludziom właściwe sposoby zarabiania pieniędzy.

Od nich dowiesz się, że szczęście wystarczy do osiągnięcia sukcesu w Internecie i najczęściej stracisz swoje pieniądze lub możesz nawet dojść do zadłużenia.

Przeczytaj dokładnie cały artykuł. Będziesz w stanie rozpoznać niektóre z tych oszustw internetowych, które sprawiają że „krew mi się gotuje”. Pokażę ci, jak legalnie osiągnąć finansową wolność w Internecie.

Piękne w Internecie jest to, że można zrobić naprawdę dużo i rzucić pracę na etacie – jeśli tylko naprawdę ciężko będziemy pracować.

Złą wiadomością jest to, że większość ludzi albo nie chce podjąć wysiłku albo decydują się zaufać jakiemuś oszustowi, dzięki któremu marnują pieniądze – które można zainwestować  w prawdziwym przedsięwzięciu.

Zarabianie na wypełnianiu ankiet / ankiety internetowych oszustów

Widzę te cholerne programy reklamowane dosłownie wszędzie. Wszystko co musisz zrobić, to korzystać z Internetu, wypełnić kilka ankiet, odpowiedzieć na e-maile i wyślą Ci pieniądze każdego miesiąca.

To nigdy nie jest takie proste. Jeśli by tak było, wszyscy rzuciliby pracę na etacie, aby zarejestrować się do tego rodzaju przedsięwzięć internetowych.

Musisz zarejestrować się do pewnej liczby firm i wykonywać różne zadania, zanim jeszcze zakwalifikują cię do wypłat. Zdają sobie sprawę, że większość ludzi nie będzie przechodzić przez wszystkie kłopoty, aby dostać swoje pieniądze, więc się poddają. I bingo! Kolejna osoba wyrolowana.

Możesz też natknąć się na darmowe programy, za które nic na starcie nie musisz płacić. Ale uważaj, ponieważ, zawsze jest jakiś haczyk. W większości przypadków jest to tak trudne aby zarobić wystarczająco dużo punktów, większość ludzi odchodzi. I mimo, że wstęp do programu jest darmowy, trzeba będzie jeszcze zapłacić zewnętrznej firmie / osobie, jak będziesz chciał wypłacić swoje pieniądze.

Tak jak powiedziałem … Zawsze jest jakiś haczyk!

Nie mówię, że nie da się zarabiać na niektórych z tych programów, ale to co bardzo Ci polecam, to dokładne zbadać temat i zadawać wiele pytań przed rozpoczęciem pracy u któregokolwiek z nich. Te, które widziałem do tej pory są oznaczone przeze mnie samego jako całkowicie fikcyjne i kompletne zdzierstwo!

Oszustwa w Google Adsense

Ludzie starają się sprzedać „systemy”, które rzekomo pomagają webmasterom szybko się wzbogacić dzięki tym programom.

Jeśli nie słyszałeś jeszcze o tym, Adsense jest rewelacyjnym bezpłatnym programem oferowanym przez Google. Umożliwia webmasterom uzyskiwanie dochodu ze stron, poprzez zamieszczenie reklam tekstowych i graficznych.  Możesz zarabiać pieniądze za każde kliknięcia w reklamy na twojej stronie.

Wszystko czego potrzebujesz, to strona z wyjątkową treścią. Tematem może być na prawie wszystko. Używam Adsense na wielu moich stronach i zarabiam dzięki temu całkiem przyzwoicie.
Koncepcja jest dość prosta. Więcej informacji na ten temat znajdziesz już niebawem na tej stronie.
Im więcej odwiedzin, tym więcej będziesz zarabiać z Adsense.

Wielu webmasterów korzysta z tego programu i uważam, że to naprawdę jeden z najłatwiejszych sposobów zarabiania w Internecie. Twoją jedyną inwestycją jest twoja strona internetowa. Dołączenie do Adsense jest nieodpłatne.

Teraz o internetowych oszustwach z Adsense ….

Ponieważ program ma ogromne możliwości zysku zawsze będą ludzie, którzy starają się stworzyć „drogę na skróty”. Ale tak naprawdę nie pomagają Ci w ogóle. Myślisz, że ktoś może uprościć proces, podczas gdy w rzeczywistości sprawiają, że jeszcze trudniej zarabiać.

Słyszałem ostatnio z programie bez komentarza, który pozwoli Ci zarabiać setki dzięki wcześniej napisanym stronom internetowym.

W ciągu kilku minut można mieć mnóstwo artykułów, jak na wyciągnięcie ręki i stworzyć swoją stronę internetową w parę chwil.

Jest z tym jeden duży problem.

Wyszukiwarki IGNORUJĄ duplikaty!!!! Tak więc w miarę upływu czasu gdy coraz więcej osób zakupi te artykuły, wyszukiwarki nie będą brały pod uwagę duplikowanej treści.
Twoja strona będzie szybciej ignorowana niż przelatujący nad głową samolot 🙂

Pamiętaj! Kluczem do zarabiania pieniędzy z AdSense jest dużo ruchu na stronie, aby czytelnicy mogli klikać w reklamy. Większość osób korzysta z bezpłatnych wyszukiwarek jako ich głównego źródła ruchu internetowego.

Tak więc, jak masz zamiar wykorzystać cały ten ruch, jeśli wyszukiwarki ignorują Twoją witrynę?
Odpowiedź jest prosta. Nie będzie dochodu!

W jakiejkolwiek dziedzinie życia, nie ma żadnych skrótów!

To tylko kolejny dowód na to, że nie istnieją żadne skróty do zarabiania pieniędzy w internecie. Jeśli chcesz odnieść sukces, musisz być przygotowany na ciężką i systematyczną pracę.

Piramidy

Są dosłownie wszędzie. Takie strony rozpoczynają się zwykle z dużym, śmiałym nagłówkiem, informującym, jak bardzo dużo osiągniesz za tydzień. Zauważysz zdjęcie z jakimś przypadkowym facetem o imieniu Janek Nowak, który zdobył już na tej piramidzie, bezczelną ilość pieniędzy 🙂
Piramida jest nielegalnym system, w którym ludzie szukają innych do podpisania się pod nimi, aby zarabiać pieniądze. Ale nie ma żadnego prawdziwego produktu. Mogą cię zachęcać do wysłania im pieniędzy w nadziei na podwojenie lub potrojenie dochodu.

Piramidy łatwo rozpoznać. Fałszywe referencje, afiszowanie się bogactwem, opis jak zarabiać pieniądze jest zazwyczaj dość niejasny i rzadko można znaleźć informacje kontaktowe na stronie. Jeśli jest formularz kontaktowy możesz go użyć, ale nie licz na odpowiedź. Nie mylić piramid z MLM!

MLM (Multi Level Marketing) jest w 100% legalny i wiele osób zarabiać pieniądze z nim. Przykład programu MLM jest Amway, Oriflame. Możesz zarejestrować się w jako sprzedawca i jako sprzedawca zarabiać procent od wszystkiego, co sprzedasz. Możesz także zwerbować ludzi do Twojej sieci, a następnie zarabiać także na ich sprzedaży.

MLM posiada namacalny produkt, który jest rozpowszechniany wszystkimi możliwymi kanałami i zwykle posiada system obsługi klienta, który pomaga członkom zmaksymalizować ich zarobki.
Wiele osób myli o MLM jako piramidzie finansowej, ze względu na wielopoziomowy system wynagradzania. Największą różnicą jest to, że piramidy nic nie sprzedają oprócz mglistej wizji. To jest niezgodne z prawem!

Jak zatem naprawdę zarabiać w Internecie

Teraz nadszedł czas, aby pokazać, jak naprawdę zarobić tutaj …. legalnie!

Pozwól, że zadam ci pytanie ….

Jak znalazłeś ten artykuł? Prawdopodobnie z wyszukiwarki takiej jak Google, Bing, prawda? Według moich statystyk strony, około 85% odwiedzających znajduje moją stronę w ten sposób.
Jak to robię, że pojawiam się w wyszukiwarkach? To łatwe. I po prostu umieszczam treść na swojej stronie, na temat, który mnie interesuje.

Wyszukiwarki lubią strony internetowe – zwłaszcza takie, na których pojawiają się treści związane z jednym tematem. Moja witryna ma teraz ponad 50 stron, a ja ciągle aktualizuję co tydzień, więc mój ruch rośnie.

Pieniądze pochodzą z programów takich jak AdSense. Wspomniałem o tym wyżej. Wszystko co mogę zrobić, to umieszczam reklamy na moich stronach i zarabiam, kiedy moi czytelnicy klikają na reklamy.

Wybierz swoją pasję

Wystarczy znaleźć coś, czym jesteś zainteresowany i zrobić o tym stronę internetową. To może być na wszystko; sport, samochody, żywność, hobby. Dzięki programom takim jak AdSense można zarabiać pieniądze z jakiejkolwiek strony. Umieszczaj ciekawą i wartościową treść.

Dlatego tak ważne jest, aby wybrać temat, który lubisz, który cię pasjonuje. W ten sposób nie czujesz się jak w pracy, gdy piszesz swoje artykuły i aktualizujesz stronę internetową.

Gdy witryna zaczyna rosnąć, czytelnicy zaczną dobrowolnie linkować do Twojej strony internetowej. Wiele osób znajduje mnie w internecie dzięki temu, że na innych stronach znajdują się linki do mojej strony.

Jedyną opłatą jaką ponosisz jest opłata za domenę i hosting (kiedyś, gdy zaczynałem popełniłem błąd, korzystając z darmowej strony internetowej, ponieważ nie zarabiałem)

Jeśli chcesz osiągnąć sukces na stronie internetowej, musisz nauczyć się budować ruch.
Istnieją określone sposoby, aby tak tworzyć i kształtować swoje strony aby wyszukiwarki cię znalazły.

Podstawową wiedzę na ten temat zdobędziesz zapisując się na mój darmowy kurs.

Podsumowując

Zapomnij o fałszywych obietnicach od osób / firm mówiących o zarabianiu bez pracy!!!! TO JEST KŁAMSTWO!!!! Nikt nie zarabia szybko w internecie i nikt jeszcze nie wzbogacił się na takich systemach.

Aby zarabiać pieniądze z witryny internetowej, możesz zacząć robić to co zrobiłem. Wybierz temat który cię pasjonuje. Pisz wartościowe treści. Podpisz umowy z programami partnerskimi, które sprzedają rzeczy zbliżone do twojego tematu. Będą ci płacić za polecanie ich produktów.

Księgarnie internetowe, gadżety, to tylko jedne z wielu pomysłów. I oczywiście zawsze jest Google Adsense.

Zachęcam do komentowania 🙂