Niby temat bardzo łatwy i prosty. Każdy kto choć raz w życiu korzystał z edytora tekstu, wie jak dodawać treści do bloga. Jednak dodawać treści do bloga, to nie tylko umiejętność posługiwania się edytorem tekstu.

Jak Poprawnie Dodawać Treści do bloga

Jednak problem zaczyna się, gdy nie jesteśmy widoczni w wyszukiwarkach. To znaczy, gdy nasza strona nie jest widoczna w wynikach wyszukiwania, popularnych wyszukiwarek. Szczególnie, gdy prowadzimy bloga od wielu już tygodni czy miesięcy i ciągle nas nie widać 🙁

A gdy naszego bloga nie widać w wynikach wyszukiwania, mamy niewielki ruch na stronie. Wówczas wiele osób zachodzi w głowę, jak pozyskać więcej czytelników bloga?

Aby nasz blog zaczął być widoczny w wynikach wyszukiwania, musimy – oprócz systematycznego dodawania wartościowej treści na bloga, zadbać o jeszcze jeden element. Bez niego, bardzo trudno będzie nam znaleźć się na wysokich pozycjach w Google.

Co to za element, oraz jak poprawnie dodawać treści do bloga, będę mówił podczas dzisiejszego szkolenia. Szkolenie rozpoczyna się punktualnie o godzinie 19:00 i aby do niego dołączyć kliknij w poniższy link.

Jak Poprawnie Dodawać Treści do bloga