Darmowe i płatne wtyczki i narzędzia Newletter
Lista adresowa jest najpotężniejszym narzędziem każdego biznesu. Jeśli poważnie myślisz o swojej stronie / blogu / zacznij być na bieżąco ze swoimi czytelnikami / odbiorcami.

To najpotężniejsza sposób komunikowania się. Od listy e-mailowej zależy czy będziesz odnosił sukces. Jest to ważniejsze niż jakakolwiek forma reklamy, posiadanie fanpage na FB, itp.
Poniżej znajdziesz listę najpopularniejszych wtyczek do WordPress, które pozwolą ci powiększać grono twoich odbiorców.

1. Wysija Newsletters

Tworzy biuletyny, powiadamia subskrybentów poprzez email. Autoresponder. Możesz dodać posty, zdjęcia, ikony portali społecznościowych, itp. Możesz zmienić czcionkę i kolory. Zarządzanie wszystkimi abonentami. Proste rozwiązanie newsletter dla WordPressa. Zbudowany z myślą o prostocie, łatwości obsługi. Darmowy. Masz pełen dostęp i kontrolę nad swoimi abonentami.

2. Email newsletter

Łatwa w obsłudze wtyczka – tak samo łatwa w obsłudze jak sama jej instalacja. Pobiera adresy e-mail od wszystkich osób, którzy się zarejestrowali się, komentują na stronie internetowej.

3. Newsletter

Ten plug-in posiada opcję double opt-in (potwierdzenie czy podany adres e-mail jest poprawny i należy do właściwej osoby). Idealny do tworzenia listy adresowej. Możesz stworzyć ciekawe maile używając wizualnego edytora. Wysyła i śledzi. Nielimitowana lista adresowa. Nielimitowana ilość wysłanych wiadomości.

4. Freebot

Darmowe rozwiązanie do budowy list adresowej, autorstwa Piotra Majewskiego. Rejestrujesz się w serwisie, konfigurujesz ustawienia i już. Jest to naprawdę wyśmienite rozwiązanie dla początkujących. Darmowe.

5. ImpleBOT

Rozbudowany Freebot. Dla wymagających odbiorców. Posiada rozszerzone możliwości, szczególnie jeśli o chodzi o mierzenie i liczenie. Kto, kiedy i ile razy przeczytał twojego maila. Mierzenie to jest bardzo ważne jeśli zajmujesz się sprzedażą poprzez internet. Płatny abonamentowy. Co roku odnawiana licencja.

6. NetMailer

Bardzo profesjonalny autoresponder. Bardzo rozbudowany. To wręcz niewielki sklep internetowy. Prosty w obsłudze. Całkowita kontrola nad subskrybentami. Instalowany na własnym serwerze. Płatny jednorazowo, to znaczy że jest na własność. Pełny serwis i pomoc przy instalacji. Prawdopodobnie najlepszy polski profesjonalny autoresponder!