Co Mogłoby Się Zdarzyć...

Gdyby Osoby Wokół Ciebie Nie Pozwoliłyby Ci Odpuścić czy się poddać?

Marzenia nie działają, chyba że ...

Masz Wielkie Marzenia,
Wyznaczasz Cele
i Podejmujesz Działania!

O mnie

Witaj na moim blogu ? Moi przyjaciele mówią mi Irek. Mam nadzieję, że zrobisz to samo. To, co najbardziej cenię w swojej pracy i co bardzo podoba mi się w mojej branży, to pomaganie innym, rozwój osobisty, umiejętność bycia własnym szefem, praca z laptopem w dowolnym miejscu na świecie i dochód rezydualny.

Dołączyłem do tej branży w maju 2017. Pracowałem wówczas, jako projektant stron internetowych, copywriter, grafik i twórca filmów video.

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem o możliwościach w tej branży, byłem tak podekscytowany, że przez kilka dni nie mogłem spokojnie spać. Byłem bardzo podekscytowany tym, co ta branża oferuje zwykłym ludziom, takim jak ja czy TY 🙂

Na tej stronie, postanowiłem podzielić się własnymi doświadczeniami. Moje doświadczenie w tej branży na samym początku, było podobne do większości ludzi, które zaczynają. Nie było to dla mnie łatwe. Ciągłe wyzwania, czasami trudności a nawet frustracje. Wiele było takich momentów, kiedy mentalnie miałem dosyć i rezygnowałem wiele razy.

Pomimo jednak trudności jakie miałem, fascynowały mnie sukcesy innych ludzi. Wciąż powtarzałem sobie, że skoro inni potrafili osiągnąć ponadprzeciętne rezultaty, ja również mogę tego dokonać.

W chwili obecnej, gdy piszę te słowa, mój zespół liczy ponad 100 osób i rośnie z tygodnia na tydzień. Moja droga do obecnego sukcesu trwała dłużej niż wielu innych ludzi, ale i tak się cieszę ze swoich awansów i sukcesów. Pamiętam dobrze z jakiego punktu zaczynałem i wielokrotnie przypominałem sobie, co oferuje biznes klasyczny a co mogę osiągnąć tutaj:

 • Dochód pasywny
 • Możliwości jakie obecnie daje dostęp do internetu
 • Dźwignia bez pracowników i pieniędzy
 • Niskie koszty wejścia w porównaniu z biznesem klasycznym
 • Praca z dowolnego miejsca na świecie
 • Darmowy mentor
 • Indywidualny plan rozwoju
 • Gotowy, świetnie działający i bardzo stabilny system
 • Brak potrzeby zbierania płatności, windykacji, dostarczania i magazynowania produktów
 • Otwarte granice
 • Uznanie i podróże

Firma z którą nawiązałem współpracę, obsługuje klientów, dostawy, zwroty, rozwój produktu i wysyła na czas wynagrodzenie ?
Mając osobiste doświadczenia w wielu wcześniejszych biznesach, miałem porównanie. Żaden klasyczny biznes nie oferuje wszystkich tych korzyści na raz!

Obecnie jestem fascynatem zdrowia i rozwoju osobistego, którym uwielbiam zarażać inne osoby i rodziny. Pokazuję jak prowadzić zdrowy tryb życia, nie przekraczając dotychczasowego budżetu.

Moja decyzja o rozpoczęciu współpracy w branży Wellness nie tylko zmieniła moje życie fizyczne na lepsze, ale także poprawiła sytuację finansową. W 2017 roku byłem spłukany, pogrążąny w długach i nie widziałem wyjścia z sytuacji. A pracując w domu jako niezależny dyrektor ds. Marketingu, byłem w stanie wypracować dochód w pełnym wymiarze godzin, spłacić długi i w końcu żyć w całkowitej wolności finansowej. Ogromną radością dzis jest więcej wolnego czasu, mając dobre zdrowie, aby cieszyć się owocami pracy.

 

Absolutnie kocham to co robię! Dzielę się swoją wiedzą i jeśli tylko chcesz, korzystaj z tych lekcji.