Czy znasz może klasykę filmografii – film Rocky z 1976 roku? Film nakręcony w 28 dni, zarobił ponad 200 milionów dolarów. Stał się najbardziej kasowym filmem 1976 roku. Film Rocky zdobył 3 Oskary, wraz z Oskarem za najlepszy film.

Publikuję to z nadzieją, że historia początku kariery Sylwestra Stallone zainspiruje cię do działania. Zainspiruje cię do działania.

Sylwester Stallone Sprzedał swojego najlepszego przyjaciela za 25 dolarów…

Nigdy się nie poddawaj

Dlaczego Sylwester Stalone ma taki charakterystyczny grymas na twarzy?

  • Urodził się ze sparaliżowaną lewą, dolną częścią twarzy… Przez to bardzo niewyraźnie mówił. To może być trudność pewna trudność dla aktora, prawda?

Kiedy Sylwester Stallone przyjechał do Nowego Jorku, aby zostać aktorem, nikt nie chciał go zatrudnić. W krótkim czasie  był tak spłukany, że musiał przez trzy tygodnie nocować na dworcu autobusowym.

Chwilę potem zmuszony był sprzedać swojego najlepszego przyjaciela – psa. Otrzymał za niego 25 dolarów.

Podczas oglądania gali boksu z Muhamedem Ali, wpadł na pomysł na film. Napisał wtedy w trzy dni scenariusz dla filmu Rocky.

Znalazł też pierwszego producenta, który ofiarował mu 125.000 dolarów, jednak pod warunkiem, że Stalone w nim nie zagra roli. Sylwester odrzucił propozycję, pomimo tego, że nie miał ani grosza w kieszeni.

Kilka tygodni później znalazł się inny producent, który zaoferował mu 325.000 dolarów, ale znów bez niego w roli głównej.

W końcu znalazł się ktoś, kto pozwolił mu zagrać w filmie i dostał za to 35.000 dolarów. Z otrzymanego wynagrodzenia 15.000 dolarów przeznaczył na odnalezienie swojego czworonożnego przyjaciela, który również wystąpił w tym filmie.

Film Rocky stał się hitem i zarobił ponad 200 milionów dolarów…

Czy ty też uważasz, że coś ci przeszkadza w życiu? Masz jakąś niedogodność fizyczną, która według ciebie zrealizować Twoje marzenia ….