Ostatnio zauważyłem w sieci duże zainteresowanie wtyczką CommentLuv. Coraz więcej blogów zaczyna stosować tą wtyczkę. W sumie nie dziwię się, gdyż moja wcześniejsza ignorancja była niczym nie uzasadniona. Okazało się, że po jej zainstalowaniu zwiększył się ruch na wielu moich stronach.

„Comment Luv” – Pobierz

Postaram się możliwie najprościej wyjaśnić zasadę działania tej wtyczki.

  1. Zostawiasz komentarz pod artykułem na moim blogu
  2. Zaznacz pole wyboru, „Włącz CommentLuv” (jeśli jeszcze nie jest zaznaczone)
  3. Wciśnij „Opublikuj komentarz”. Link do twojej strony (który podałeś w komentarzu) jest przetwarzany i pod twoim komentarzem będzie widoczny ostatni wpis na twoim blogu.
  4. Czytelnicy, którzy będą czytać komentarze na moim blogu będą widzieć link z ostatnim wpisem to do twojego bloga i będą mogli kliknąć w ten, zachęcający do odwiedzin twojego bloga link.

Jak dla mnie jest to bezcenny sposób aby innym użytkownikom podziękować za ich komentarze. Z drugiej strony nawet Google nie jest w stanie tak szybko zindeksować naszych witryn.
Zatem wtyczka CommentLuv, to prawdziwy opiekun blogów. CommentLuv staje się „wisienką na torcie” 🙂

Jak mówią anglicy: win-win.

Autorzy blogów mogą odczuć przypływ komentarzy i komentujących a także powinni zobaczyć wzrost ruchu na stronie www. Widząc wyniki tej wtyczki, śmiało zachęcam do jej aktywowania na swoim blogu.

Zostaw komentarz poniżej aby zobaczyć ją w akcji. Dla siebie 🙂
Dziękuję twórcy tej wtyczki Andy Bailey, za wprowadzenie jej do wielkiej społeczności wordpressa!
Świetna robota, Andy!