Strona internetowa dla początkujących

Od kilku już lat zajmuję się zawodowo tworzeniem stron internetowych dla biznesu. Wielokrotnie byłem pytany przez znajomych o sprawy związane ze stroną internetową. Przez wiele lat panowało u większości z nas takie przekonanie, że strona internetowa jest zarezerwowanym luksusem dla przedsiębiorców i różnego rodzaju organizacji. Wielu z nas jest również przekonana o tym, że posiadanie strony internetowej jest kosztowne.

Pobierz swój egzemplarz:

Strona internetowa dla początkujących

To jednak tylko nasze wyobrażenia o tym. Ty również możesz posiadać własną stronę internetową, szczególnie jeśli posiadasz jakąś pasję czy hobby. Znam również wiele osób, które zdecydowały się założyć swoją stronę internetową gdzie piszą coś w rodzaju rodzinnego pamiętnika.

Czy ty również myślałeś o tym aby posiadać swoją stronę internetową? Skoro czytasz te słowa, to znaczy że tak. W obecnych czasach zrobienie strony jest łatwym zadaniem. Jeszcze nigdy wcześniej nie było tak wielu możliwości – bardzo często darmowych – aby to zrobić. Szczególnie, że koszt założenia i utrzymania swojej strony internetowej to dziś ok 50 PLN (pięćdziesiąt złotych) rocznie 🙂 . Prawda, że miło 🙂

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat:

Jak utworzyć stronę internetową?

Skorzystaj w darmowego poradnika, który stworzyłem specjalnie dla osób, które nie mając żadnej wiedzy na ten temat mogą stworzyć swoją własną stronę internetową.

Strona internetowa dla początkujących – To rozwiązanie dla Ciebie, oszczędność pieniędzy i czasu.

Pobierz swój egzemplarz:

Strona internetowa dla początkujących

PS
Napisz w komentarzu poniżej, do jakich celów chciałbyś utworzyć swoją własną stronę internetową?