Chciałbyś aby Twoja witryna została wyróżniona na Wodpress Dla Początkujących.pl?

Chcę ocenić twoją stronę

Właśnie kilka dni temu kupiłem program Camtasia Studio, który pozwala nagrywać to, co dzieje się na ekranie komputera. A także dołączyłem do grona użytkowników Golden Line i …
…zdecydowałem się zacząć robić (od czasu do czasu) recenzje waszych stron. Tak więc, jeśli masz stronę internetową lub bloga, który chciałbyś jeszcze bardziej wypromować, możesz skorzystać z mojej recenzja tutaj. Aby skorzystać z tej propozycji, proszę postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej:

1) Wyślij do mnie wiadomość z tego bloga
2) Wpisz „Przegląd strony” jako temat
3) W treści wiadomości podaj takie dane, jak m.in. swoje imię, stronę internetową lub adres bloga i jak długo witryna istnieje.

Możesz także dodać informacje na temat:

  • statystyki ruchu – czyli ile osób odwiedza twoją stronę
  • jaki masz cel w prowadzeniu tej witryny / bloga – czyli czego oczekujesz od tej strony
  • A także zadać pytanie – z czym masz największy problem jeśli chodzi o prowadzenie witryny / bloga

Jakim sektorom będę się przyglądał?

Jeśli zgłosisz swoją witrynę do przeglądu i zostaniesz wybrany, będę oceniał zarówno pozytywne i negatywne aspekty, w odniesieniu do zaprojektowania, treści, itp. Więc jeśli nie chcesz słyszeć negatywnych ocen lub sugestii, nie zgłaszaj witryny do przeglądu. Jedno masz zagwarantowane – ocena będzie konstruktywna.

Upewnij się, że zgłaszasz swoją witrynę zgodnie z powyższymi instrukcjami. Proszę nie zgłaszać witryny przy użyciu formularza komentarzy poniżej:)

Jeśli Twoja witryna / blog zostanie wybrana, otrzymasz maila i niebawem możesz spodziewać się recenzji na moim blogu.