Założyłeś swój blog kilka miesięcy temu.

Wybrałeś temat, który kochasz i masz świetne informacje do umieszczenia. Ale masz bardzo mały ruch na swojej stronie ( mały ruch oznacza niewielką ilość osób odwiedzających twoją stronę) i nie masz sprzedaży.

Co się więc stało?

Najczęściej to wynik twojej niecierpliwości i braku spójności.

Kilka miesięcy  – jest wystarczającym czasem, aby nowa strona zaczęła przynosić dochód. Więc jeśli zakładasz na starcie nierealistyczne oczekiwania, będziesz rozczarowany.

Na co dzień pewnie czytasz sporą ilość wiadomości / maili od ludzi, którzy twierdzą, że „zarabianie w sieci nie działa.” A kiedy pytam osobiście, jak długo zajmowali się tym – odpowiadają najczęściej dwa miesiące lub mniej.

Czy to jakieś żarty?

Zajęło mi 2 miesiące zanim kilkaset złotych wpadło na moje konto. I nawet teraz, gdy jedne strony przynoszą mi większy dochód a inne mniejszy, nie przestaję pisać i analizować swoich stron.
Jeśli jesteś nowym blogerem, musisz ustalić swój rytm. Umieszczanie treści raz w miesiącu prawdopodobnie nie spowoduje znaczącego wzrostu. To jest biznes!!!! Trzeba się zaangażować i wziąć to na poważnie!

Istnieje tak wiele blogów i stron internetowych z tak wielkim potencjałem, ale zostały porzucone przez niecierpliwych właścicieli szukających zbyt wiele zbyt szybko…

Wiem, że to frustrujące, kiedy czujesz, że nikt nie czyta twoich artykułów. Ale jeśli masz solidną koncepcję i uwierzysz w swoją stronę, będziesz zaskoczony tym, co się stanie, gdy po prostu będziesz trzymał się wytyczonej drogi i „produkował” solidne treści na stronie.

Wyznacz sobie cele ile treści będziesz umieszczał tygodniowo. Spraw aby ten rok 2013 był naprawdę świetny! 🙂