Niektórzy ludzie po prostu zaczynają z właściwym nastawieniem.

Jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy online, nie uskarżają się nad trudnościami a po prostu idą wytyczoną drogą. Są zaradni. Robią właściwy użytek z otrzymywanych informacji. Szukają innych informacji.

Postawa

Nie boją się zaryzykować ani nie boją się porażki.

Rozumieją także pojęcie: „cieszyć się jazdą od samego początku„. Rozumieją, że biznes to droga a nie cel. Rozumieją, że prowadzenie firmy ( gdy prowadzisz bloga to również jest to firma – nawet, gdy nie jest oficjalnie zarejestrowana) to jest proces i znajdują radość każdego dnia w swoich działaniach. Radość większą od otrzymanego przelewu czy czeku od AdSense.

Znasz kogoś takiego? Ja znam.

Sam staram się być taką osobą, choć nie zawsze tak było. To postawa.

Jako osoba, która odbiera setki e-maili co tydzień. Skargi i problemy dotyczące zarówno budowy strony internetowej jak i właściwego promowania czyli tzw marketingu internetowego.

Zauważyłem, że osoby odnoszące tzw sukcesy, na co dzień doświadczają przyjemności lub wręcz podniecenia tym, co robią.

Często w pracy przypomina mi się, jak postępowałem będąc dzieckiem. I nie zarabiałem wtedy pieniędzy, ale często czułem coś w rodzaju poczucia spełnienia i uczenia się nowych rzeczy, które było bardzo ekscytujące!

Z wielu źródeł dowiesz się o „magicznych sztuczkach” osiągnięcia sukcesu. NLP, MLM, Magia sukcesu Nagłówków itp.

Biznes – „Tajemnica sukcesu”

Niektórzy prowadzący bloga ludzie uważają, że to styl pisania inni, że to filmy na YT,  czy też po prostu wybrali dobrą niszę w odpowiednim czasie …

Osobiście uważam, że tzw sukces jest połączeniem czystej chęci i pasji do tego, co robię.
Marketing Internetowy nie jest dla wszystkich i nie można wmawiać sobie: kocham to, tylko dlatego, że chce się zarabiać pieniądze. Jeśli nie można znaleźć radości, można nie być w stanie znaleźć pieniędzy.

Więc dziękuję wszystkim osobom, które dotychczas spotkałem na swojej drodze zawodowej. Tym pozytywnym i tym, które sponiewierały. Bo wiele się od was nauczyłem, wiele doświadczyłem.
Jeśli czytasz ten artykuł, możesz skorzystać z moich doświadczeń. Pamiętaj:

Sukces zaczyna się z pasją i właściwym nastawieniem – nie tylko pragnieniem, aby zarabiać pieniądze.