Jak zainstalować WordPress – Kompletna Instalacja WordPress samouczek

Skrypt WordPress jest znany jako najbardziej popularna platforma do blogowania i jako system zarządzania treścią CMS. Nowi użytkownicy wordpress-a są najczęściej zaskoczeni, gdy mówię im, że WordPress jest znany i popularny ze względu na łatwość instalacji. Wszystkie najlepsze firmy hostingowe pozwalają zainstalować WordPress w ciągu zaledwie kilku kliknięć.

W większości przypadków, instalacja WordPress jest prostym procesem, który trwa mniej niż pięć minut. W tym artykule, moim celem jest pokazanie i nauczenie początkujących użytkowników jak zainstalować wordpress. Pokażę Ci, jak samodzielnie zainstalować WordPress.

Co musisz mieć przed rozpoczęciem instalacji WordPress:

Zanim przystąpisz do instalacji, musisz mieć już wykupioną domenę oraz hosting / serwer. Gorąco polecam, używanie Tej Firmy Hostingowej, ze względu na jej parametry i cenę. Trudno jest znaleźć tańszą firmę na rynku polskim.

Podsumowanie

Mam nadzieję, że ten poradnik jest pomocny i łatwy do zrozumienia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz je zadać w komentarzu poniżej lub skorzystać z formularza kontaktowego. Po zainstalowaniu WordPress konieczne jest również zainstalowanie dodatkowych narzędzi, tzw wtyczek.
Więcej o samej instalacji wszystkich niezbędnych wtyczek w następnym artykule. Pokażę wtyczki zarówno te mocno polecane przeze mnie jak i te, które polecają czytelnicy bloga.